Muzyczna retrospektywa w wykonaniu szczecinian

  • 21.08.2019, 15:33 (aktualizacja 21.08.2019, 18:33)
  • Leszek Wątkowski
Muzyczna retrospektywa w wykonaniu szczecinian ZTV Świnoujście
W muszli koncertowej podczas 5.Grechuta Festival Świnoujście 2019 pojawił się ciekawie zrealizowany i przedstawiony projekt muzyczny pt. Muzyczna Retrospektywa, w znakomitym wykonaniu szczecińskich artystów: Mayi Koterby, Piotra Bumaja, Damiana Sienkiewicza oraz zespołu w składzie: Aleksander Jastrząb, Kuba Fiszer, Maciej Marcinkowski, Kamil Żuchowski.

Kalejdoskop twórczości Marka Grechuty w nowych aranżacjach w wykonaniu znakomitych wokalistów, aktorów, oraz muzyków. Artyści dokonali subiektywnego wyboru utworów Grechuty, starając się wybrać z każdej płyty, z każdego okresu twórczości, przynajmniej po jednym utworze. Ten oryginalny muzyczny projekt został powołany specjalnie dla Grechuta Festival – Świnoujście. Jego liderem jest Piotr Bumaj, aktor Teatru Polskiego w Szczecinie, któremu twórczość Marka Grechuty jest wyjątkowo bliska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe