Przed sesją…

  • 28.08.2019, 15:18 (aktualizacja 28.08.2019, 22:26)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
Zakończyła się letnia laba dla świnoujskich radnych. Na czwartek, 29 sierpnia br. na godzinę 8. Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska zwołała XVI sesję Rady Miasta Świnoujście.

Projekt porządku obrad zawiera 23 punkty z czego 17 punktów stanowią uchwały które będą podejmować radni na sesji. Przed czwartkową sesją pracowały po kilka godzin komisje Rady Miasta, które wypracowywały stanowisko do zaproponowanych uchwał. Przewodniczący Komisji Rady Miasta: radny Jan Borowski – Komisja Gospodarki Morskiej, radny Sławomir Nowicki – Komisja Gospodarki i Budżetu i Ryszard Leon Kowalski przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu RMŚ mają już wypracowane stanowiska, które rekomendować będą pozostałym radnym do przyjęcia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe