Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 30.08.2019, 12:21 (aktualizacja 30.08.2019, 14:56)
  • Tomasz Sawicki
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
O najważniejszych sprawach którymi zajmuje się m.in. goleniowski samorząd powiedział zastępca burmistrza Gminy i Miasta Goleniów Tomasz Banach.

Z Samorządowego Programu Informacyjnego m.in. dowiemy się o podpisanym niedawno i rozpoczętym oficjalnym partnerstwie Goleniowa z niemieckim miastem Mölln. O przebiegu powakacyjnej sesji Rady Miasta i Gminy Goleniów. Zastępca burmistrza powiedział również o procedurach związanych z przygotowaniami do realizacji największej inwestycji miasta – przebudowie dworca kolejowego i ostatnich już przygotowaniach do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/20 w goleniowskich placówkach edukacyjnych. W dalszej części S.P.I zastępca burmistrza Tomasz Banach, za naszym pośrednictwem, zaprosił mieszkańców i gości do wzięcia udziału w dwóch najbliższych imprezach: Święta Plonów, które odbędzie się w m. Miękowo w najbliższą sobotę, 31 sierpnia br. i  na Jubileuszowe XX Goleniowskie Spotkania Teatralne - Bramat 2019.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.08.2019, 17:13
Słyszę, że Goleniów wyprzedza w wielu dziedzinach Świnoujście. Tak przy okazji, kiedy ruszy budowa zapowiadana od wielu lat przez wice Michalską węzła przesiadkowego na Warszawie?

Pozostałe