Kolejne wyróżnienia pracowników świnoujskiego szpitala

  • 04.09.2019, 17:11 (aktualizacja 04.09.2019, 23:44)
  • Leszek Wątkowski
Kolejne wyróżnienia pracowników świnoujskiego szpitala ZTV Świnoujście
Pod koniec sierpnia br. podczas specjalnej gali która odbyła się w Operze na Zamku w Szczecinie podsumowany został tegoroczny plebiscyt Hipokrates 2019.

W plebiscycie organizowanym przez redakcję Głosu Szczecińskiego  wzięło udział  blisko 2300 osób. Pacjenci głosowali na swoich kandydatów w kategoriach powiatowych i wojewódzkich, głosując imiennie na wybrany personel medyczny oraz na  ratownika medycznego, przychodnię stomatologiczną i szpital. W środę, 4 września br. prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz przyjął w swoim gabinecie osoby wyróżnione w wojewódzkim plebiscycie Sokrates 2019, którym  w obecności swojego zastępcy Pawła Sujki i prezes świnoujskiego szpitala Doroty Konkolewskiej serdecznie gratulował za otrzymane wyróżnienia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Helena
Helena 04.09.2019, 20:40
Gratuluję, bo nawet drobne wyróżnienia w sumie dają dużooo dobrego!:)
ludek
ludek 10.09.2019, 12:11
To nie takie "drobne wyróżnienia", bo dla najlepszych w naszym województwie. Mamy w Świnoujściu najlepszych lekarzy i pielęgniarki, i mamy bardzo dobry Szpital, którego wielu innych może nam zazdrościć.

Pozostałe