Samorządowy Program Informacyjny - Świnoujście

  • 04.09.2019, 17:15 (aktualizacja 04.09.2019, 19:47)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - Świnoujście ZTV Świnoujście
Sytuacja w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu w związku ze zwolnieniem z pracy przez prezes zakładu, przewodniczącego organizacji związkowej i pikieta związkowców w obronie zwolnionego.

Ostatnia 16. Sesja Rady Miasta Świnoujścia a w niej korekta budżetu inwestycyjnego i zrównanie opłat za pobyt dziecka w prywatnym żłobku i przedszkolu.  Wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Inwestycje miejskie oraz budowa portu kontenerowego w Świnoujściu, to główne tematy poruszone w  Samorządowym Programie Informacyjnym przez  prezydenta Świnoujścia  Janusza Żmurkiewicza. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lukasz
lukasz 06.09.2019, 15:58
Pomyslodawczynia bezplatnych autobusow i krotkich tras byla Agatowska. Sa na to dowody medialne. Borowski i Zmurkiewicz wtedy to krytykowali a teraz kloca sie kto to wymyslil? No to ja wam mowie, ze Agatowska i sobie sprawdzcie.
Pronobis
Pronobis 06.09.2019, 18:55
Panie Łukaszu , proszę konkretnie .. date , material , lub date danej sesji RM gdzie p. Agstowska zaproponowała to jako pierwsza -to raz ,dwa date sesji gdzie p. Borowski to krytykował oraz to samo ( co chyba bedzie łatwiej krytykowal pomysl Pan Prezydent - konkret !
Czekamy.
Irena
Irena 06.09.2019, 18:21
Panie Lukaszu,czemu ma to sluzyc ...KTO ? istotne jest ,aby bylo zrealizowane....Bo to dobry pomysl....
.
. 06.09.2019, 17:44
TAAAA AGATOWSKA JEST LEKIEM NA CAŁE ZŁO TEGO MIASTA, TYLKO WYBORCY ŚWINIE I TEGO NIE WIEDZĄ !!!
Ryszard
Ryszard 06.09.2019, 07:36
Panie Prezydencie, puki autobusy będą jeździć przez pół miasta do tego z dzisiejszą częstotliwością ok. godziny, to mało kto zostawi auto w garażu i przesiądzie sie do autobusu! Gdy się człowiekowi nie śpieszy to idzie pieszo, ale gdy czasu ma niewiele powinien skorzystać z autobusu. Niech urzędnicy zapytają się dlaczego tak mało mieszkańców chce jechać autobusami? Darmowe przejazdy tego nie zmienią, gdy autobusy robią wycieczki przez pół miasta.
Irena
Irena 05.09.2019, 19:00
Zawsze z zainteresowaniem slucham programu informacyjnego z Prezydentem J.Zmurkiewiczem.Ogromnie cieszy mnie rozwoj miasta i ze mamy tak znakomitego gospodarza...oby jak najdluzej....
Pronobis
Pronobis 05.09.2019, 14:01
Trochę mnie wypowiedz Prezydenta zmartwiła, stwierdził ,że 1 stycznia 2020 pojawi się dla mieszkańców miasta na podstawie karty mieszkańca komunikacja bez opłat.- chciałbym aby dziś było jasne nie tak jak przy kłótni o bon seniora - kto na sesjach kilka lat temu poruszał ten temat o ile mnie pamięć nie myli to młody Borowski i w 2018 i wcześniej radni znienawidzonej platformy chyba w 2016 już o karcie mieszkańca mówili , kilka m-cy temu GM to przypomniała ( znów sobie przypisując pomysł ) a teraz grupa radnych z WŚ ( od prezydenta ) podnosi temat KM bez opłat , Nawet Agatowska zgłaszał podobne pomysł - pytanie : za co biorą kasę służby miasta ? i kiedy prezydent nauczy się ,że trzeba w niby jego pomysłach umieszczać prawdziwych autorów tych pomysłów ?? Ja wiem ,że Prezydent Żmurkiewicz ma ostatnią kadencje ale życie toczy się dalej ...
Co do samej karty mieszkańca - nie ma nawet projektu , konsultacji -NIC w temacie .. będzie pisane na kolanie ? wdrożone podobnie jak wspomniana karta do aquapark u ??Wydamy na system kolejny milion może mniej ... a miasto ma już do tego instrumenty ---- zamiast plastik jako karta - rozbudować aplikacje na smartfony ( jest taka ) przegadać z producentem aplikacji sposób weryfikacji ( czy osobiście czy listownie ) jako virtualna karta mieszkańca - którą można rozbudowywać - i kontroler to szybko sprawdzi w autobusie i np. w przyszłości parkingowy ...
Jan
Jan 04.09.2019, 23:24
Efekty pracy widać, byle tak dalej .
Jur
Jur 04.09.2019, 20:07
ALE sciemniacz 😣
Hepetto