Kamieński Piknik Rodzinny – 20-lecie starostwa powiatowego

  • 18.09.2019, 14:31 (aktualizacja 18.09.2019, 18:58)
  • Leszek Wątkowski
Kamieński Piknik Rodzinny – 20-lecie starostwa powiatowego ZTV Kamień Pomorski
W sobotę, 14 września br. na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim został zorganizowany wielogodzinny Piknik Rodzinny z okazji 20-lecia powiatu kamieńskiego. Uczestników Pikniku przywitał Józef Malec starosta powiatowy.

Impreza bogata była w różnego rodzaju wydarzenia i przedsięwzięcia o charakterze sportowym, prezentacyjnym, konkursowym i muzycznym. W trakcie imprezy, czynne były liczne stoiska gastronomiczne. Z kronikarskiego obowiązku dodać jeszcze należy, że dało się zauważyć liczny udział w imprezie Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu kamieńskiego i gryfickiego, oraz to, że gorąco oklaskiwane były zespoły występujące podczas Pikniku. Zapewne uczestnicy imprezy miło i kulturalnie spędzili sobotni dzień i jeszcze długo będą go pozytywnie wspominać.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe