Temat Tygodnia – środa, 18 września br.

  • 18.09.2019, 14:46 (aktualizacja 18.09.2019, 20:21)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 18 września br. ZTV Świnoujście
Gościem nowego sezonu cyklicznego programu Telewizji Zachodniopomorskiej - Temat Tygodnia była zastępca prezydenta miasta Barbara Michalska.

W programie zastępca prezydenta m.in. omówiła imprezy i przedsięwzięcia trwającego do czwartku, 26 września br. na terenie miasta,  Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, odniosła się do niedawnej wizyty wojewody zachodniopomorskiego i przygotowywanej kolejnej dużej inwestycji drogowej, kolejnym ważnym zagadnieniem poruszonym w programie było oddanie do użytkowania tzw. Promenady Zdrowia i problemy wykonawcy z zakończeniem Promenady wzdłuż ulicy Stefana Żeromskiego. Co słychać w temacie tunelowym?  o to również pytaliśmy zastępczynię prezydenta miasta. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bell
Bell 19.09.2019, 19:46
Miasto od wielu lat psuje relacje z wykonawcami w sprawie naliczania kar za przekraczanie terminów umów. Dlatego inni działają jak im urzędnicy na to pozwalają
Filip
Filip 18.09.2019, 20:15
Pani Prezydent, ostatnio inwestycje w mieście gonią inwestycje to dobrze, że miasto inwestuje w rozwój, lecz może kolejne inwestycje warto rozpoczynać, wówczas gdy już się przynajmniej kilka zakończy?

Pozostałe