KGW Samlino – integracja i zabawa

  • 23.09.2019, 14:05 (aktualizacja 23.09.2019, 18:10)
  • Leszek Wątkowski
KGW Samlino – integracja i zabawa ZTV Kamień Pomorski
Na sobotę, 21 września br. na godzinę 18. Koło Gospodyń Wiejskich w miejscowości Samlino gmina Golczewo zorganizowała biesiadę Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu kamieńskiego, na którą zaproszono także Telewizję Zachodniopomorską.

Blisko stu zaproszonych gości uczestniczyło w imprezie poznawczo-integracyjnej. W programie spotkania oprócz degustacji przygotowanych i przyrządzonych smacznych potraw, wykonanych przez panie z KGW w Samlinie, były też występy chóru ze Świerzna oraz amatorskiego kabaretu „Dystans”. Gościem specjalnym biesiady był Jarosław Rzepa wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego. Zanim rozpoczęła się impreza, o pracy i najbliższych planach KGW w Samlinie rozmawialiśmy z gospodynią imprezy Magdaleną Leus przewodniczącą koła. Na biesiadzie nie mogło zabraknąć  władzy terenowej Samlina – uroczej pani sołtys Danuty Bęgowskiej- Major, która również udziela się społecznie w działalność KGW. Po wielu latach w Samlinie odnaleźliśmy jeszcze jedną znaną osobę z programów kulinarnych naszej telewizji pt. „Nie tylko makarony” włoskiego kucharza Silvano Sassi. Impreza biesiadna zaplanowana została w „lokalu pod chmurką” na wiele godzin, zapewne godzin, które przyczynią się do ciekawej działalności KGW na wiele najbliższych lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
smakosz
smakosz 23.09.2019, 21:26
Kucharz Silwano to chyba w stogu siana został znaleziony?:)
MAx
MAx 23.09.2019, 20:39
Do takiego Koła Gospodyń Wiejskich to jak się mogę sam zapisać. Co za zmiana na wsi.
Waluś
Waluś 23.09.2019, 21:14
Mógłbym sie zgodzić zostać wybranym na zastępcę pani sołtyski:) Jak nie to chociaż na członka do koła gospodyń
enek
enek 23.09.2019, 19:42
No proszę jaka zmiana. To już nie babcie emerytki działają w kołach gospodyń wiejskich? O pani sołtys nie wspominam :)
Halina
Halina 23.09.2019, 18:56
Jak to miło wiedzieć, że są gdzieś jeszcze ludzie którzy potrafią się tak dobrze i wspólnie barwić. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych działaniach ?

Pozostałe