Piknik Rodzinny z pierogami w tle

  • 23.09.2019, 14:14 (aktualizacja 23.09.2019, 20:50)
  • Leszek Wątkowski
Piknik Rodzinny z pierogami w tle ZTV Nowogard
W ciepłe i słoneczne popołudnie, w minioną sobotę, 21 września br. w Nowogardzie zorganizowany został Piknik Rodzinny połączony z Dniem Pieroga. Impreza integracyjna jest imprezą cykliczną, która odbywa się już od pięciu lat. Mieszkańców i gości Pikniku przywitał Robert Czapla burmistrz Nowogardu.

W programie imprezy przewidziano m. in. artystyczne prezentacje Nowogardzkiego Domu Kultury, rozgrywki sportowe, pokazy strażackie oraz koncert zespołu Blue Box. Punktem kulminacyjnym był oczywiście konkurs na “Najlepszego Pieroga”. W tym roku uczestnicy konkursu przygotowali do oceny 48 gatunków pierogów, które oceniało pod względem wykonania, smaku i nadzienia -  jury w składzie: Robert Czapla burmistrz Nowogardu, Aneta Drążewska dyrektor Nowogardzkiego Domu Kultury, Dorota Maślana kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Kazimierz Lembas dyrektor Nowogardzkiego Szpitala Rejonowego i Leszek Wątkowski z Telewizji Zachodniopomorskiej. Po degustacji i ocenie, jury jednogłośnie najwyżej oceniło  pierogi przygotowane przez Anitę Wesołowską. Organizatorami 5. Pikniku Rodzinnego byli: burmistrz Nowogardu Robert Czapla, Rada Osiedla i Radni z Osiedla Bema, Nowogardzki Dom Kultury i Biblioteka w Nowogardzie. Do zobaczenia za rok!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Matylda
Matylda 24.09.2019, 08:24
A w Świnoujściu? Msza święta i pod pomnik, msza święta i pod tablicę ku czci.....
Karol
Karol 23.09.2019, 21:37
To sobie pojedli na tej pierogowej imprezie. Gdyby moja teściowa wystartowała to zgarnęłaby wszystkie nagrody, jej pierogi z jagodami to mistrzostwo świata!
Ha
Ha 27.09.2019, 22:51
To dlaczego nie startowała?

Pozostałe