Rozmowy na czasie

  • 23.09.2019, 14:19 (aktualizacja 23.09.2019, 18:08)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Po wakacyjnej przerwie, w ostatni dzień kalendarzowego lata wznawiamy nasz popularny program "Rozmowy na czasie"

Zaproszenie do programu przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście: radny Jan Borowski (PO), radny Andrzej Mrozek (PiS) i radny Jarosław Włodarczyk (SLD). Program zdominowany został przez jeden temat - Terminal Kontenerowy w Świnoujściu. Zanim powstanie ta inwestycja, minister Gospodarki Morskiej wystąpił niedawno do Rady Miasta o wyrażenie zgody na powiększenie granic portu w Świnoujściu. Radni obradowali nad uchwałą portową, na sesji nadzwyczajnej która odbyła się 9 września br. W programie powracamy do rozstrzygnięć w sprawie granic portu i rządowych planów budowy Terminala Kontenerowego w Świnoujściu. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karola
Karola 24.09.2019, 21:13
Świnoujście stoi na 2 nogach. Żeby ta lewa nie zaczęła kuleć, jak się ta druga rozwinie. Jaki wpływ na środowisko będzie miało w skutkach wybudowanie terminala kontenerowego? Statki nie zanieczyszczają w ogóle, że nie wspomnę o różnych wypadkach. Trzeba będzie te wszystkie kontenery wywieźć, wzmożony ruch samochodowy to czystsze powietrze, w sam raz na uzdrowisko....
Redic
Redic 26.09.2019, 08:23
Co za bełkot! Dawno już większych bzdetów nigdzie nie wyczytałem! Należy najpierw pomyśleć, na jaki temat zamierza się wypowiadać a później klepać w klawiaturę neta!
Ok
Ok 24.09.2019, 09:53
Brawo panie Borowski
rozsądny :)
rozsądny :) 25.09.2019, 09:02
populizm
Ja
Ja 23.09.2019, 21:36
Terminal kontenerowy to jakiś absurd i wielka nieuczciwosc wobec mieszkańców Warszowa. Jedynie Włodarczyk gada tu z sensem.
Walery
Walery 23.09.2019, 20:36
Brawo panie radny Borowski za śmiałe i odważne tezy w sprawie rozwoju portu i tym samym naszego miasta. Funkcje miasta uzdrowiskowego, turystycznego i portowego od dawna dobrze funkcjonują. Niewiele sensownego miał do powiedzenia przedstawiciel SLD, widzę, że oni nadal niereformowalni i bez argumentów w sprawie rozwoju miasta i tylko jak mantrę powtarzają o karczowaniu lasu i braku dostępu do plaży. Panie Włodarczyk przed wakacjami i to dwukrotnie ZMPSz-Ś organizował spotkania dla mieszkańców, w tym na Warszowie w sprawie portu kontenerowego trzeba było uczestniczyć w tych spotkaniach, to dowiedziałby się więcej w sprawie planowanej inwestycji kontenerowej. Rozumiem, że woli pan jak i pańscy koledzy z SLD bić nadal pianę w tym temacie, będzie okazja już jutro na Warszowie. Radny Mrozek z PIS przez wakacje stracił pan animusz i wigor, nie mylić z viagrą, w programie był tylko szarą eminencją!
MIeszkaniec P
MIeszkaniec P 25.09.2019, 09:01
Borowski używa pięknych słów tylko szkoda, że od kilku lat tych samych i szkoda że słowa nie idą z czynami. Proszę posłuchać że ten słowotok jest o niczym. Mówi o mieszkańcach że ich słucha a lekceważy w głosowaniu głos mieszkańców prawobrzeża! WSTYD
Mieszkanka
Mieszkanka 24.09.2019, 07:39
Byłam na spotkaniu tam nic nie było. Same banialuki i zero konkretów
mikser
mikser 24.09.2019, 08:16
Dziś zarząd osiedla Warszów przedstawi same konkrety ws. budowy terminala kontenerowego. Konkrety te zna tylko SLD. Mieszkanka nie ośmieszaj się, weź ze sobą trzepaczkę do bicia piany!
Warszów
Warszów 23.09.2019, 20:24
Nie chcemy kontenerów. Borowski niech sobie przed domem sam kontenery stawia!
kontener
kontener 25.09.2019, 09:03
dokładnie niech sobie zamieszka w kontenerze
postępowy
postępowy 23.09.2019, 21:10
Wy sobie możecie nie chcieć. Rząd chce i port kontenerowy na tym zapyziałym warszowie będzie
Wyborca
Wyborca 23.09.2019, 20:11
To co Janek dla równowagi chce port kontenerowy na Warszawie :). Razem z mrozkiem ... to niech się tam przeprowadza :) jak chcą takiej równowagi
Czesław
Czesław 23.09.2019, 19:17
Przez te trzy miesiące bardzo mi brakowało naszych wybrańców, strasznie lubię oglądać ich merytoryczne spory, wysłuchiwać propozycji wielu rozwiązań, cieszę się, że już są na moim ekranie!

Pozostałe