Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 04.10.2019, 14:10 (aktualizacja 04.10.2019, 16:12)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
To już kolejne spotkanie z gospodarzem Miasta i Gminy Nowogard. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla w Samorządowym Programie Informacyjnym mówi o decyzjach które albo już, albo też niebawem przyczyniają się do innego wymiaru oświaty w mieście...

Przykładem niech będzie zmodernizowany budynek Szkoły Podstawowej nr 2 który wykonała Firma Demgrad, oraz zapowiedź budowy hali widowiskowo-sportowej. Niebawem nową infrastrukturę sportową otrzyma Zespół Szkół Ogólnokształcących. Modernizacja czeka też budynek miejskiej biblioteki – jest to realizacja zapowiadana przez burmistrza w czasie ostatniej kampanii wyborczej.  Do tego wiele inwestycji drogowych i budowa świetlic wiejskich. Sporo miejsca w programie, burmistrz Nowogardu przeznaczył na sprawy związane z działalnością samorządu, a dokładnie  o trudnych rozmowach z grupą radnych gminy, którzy kolejny raz nie przyjęli uchwały w sprawie podniesienia stawek za wywóz nieczystości. Zapraszamy! 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bożena
Bożena 05.10.2019, 15:49
Panie burmistrzu tak działać tylko dalej, ludzie to wszystko widzą i zapewne to panu będą dziękować a nie tym mącicielom z rady miejskiej
M.C.
M.C. 04.10.2019, 19:50
Dziwnych radnych ma p. burmistrz Czapla, skoro nie chcą poprzeć uchwały śmieciowej. Przecież to nie są fanaberie burmistrza tylko decyzja zarządu celowego R-XXI. Przeciąganie w czasie tej uchwały kompletnie nic nie daje ani tym radnym, ani gminie ani mieszkańcom, bo w końcu i tak trzeba będzie te rachunki zapłacić, zapewne z odsetkami.
Wacław
Wacław 04.10.2019, 19:05
Niekiedy zastanawiam sie kto ma wiecej pracy i odpowiedzialności burmistrz czy może prezydent miasta?

Pozostałe