Samorządowy Program Informacyjny - wrzesień 2019.

  • 07.10.2019, 14:09 (aktualizacja 07.10.2019, 18:19)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - wrzesień 2019. ZTV Świnoujście
We wrześniu br. nazbierało się sporo ważnych działań, decyzji i realizowanych przedsięwzięć przez świnoujski samorząd.

Poczynając od oświaty, poprzez otwarcie Promenady Zdrowia a na inwestycjach drogowych kończąc, właściwie na pewnym ich etapie realizacji, gdyż samorząd otrzymał od wojewody zachodniopomorskiego kolejne miliony złotych na świnoujskie drogi. Zapewne ma powód do dumy, gospodarz miasta Janusz Żmurkiewicz, który w Samorządowym Programie Informacyjnym zapewne tym wszystkim się pochwali i powie też o tym, co nas – mieszkańców czeka w najbliższym czasie. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena Kowalska
Irena Kowalska 08.10.2019, 17:47
Nie wiem ...dlaczego ale juz poraz trzeci "blednie" zweryfikowano moje wpisy,pojecia nie mam DLACZEGO...Jestem rozczarowana takimi dziwnymi zasadami...
Wyborca
Wyborca 08.10.2019, 08:14
W temacie wybory. Panie Prezydencie, przecież pan zapewne wie, że ciągła kandydatka radna A. ciągle liczy na to, że może wreszcie ją wybiorą, ona żyje w takim politycznym totolotku! Nie ważne, że jeszcze niedawno walczyła o fotel prezydenta, że napisała "wspaniały" program, czego to nie zrobi dla miasta. Teraz kolejne wybory i nie ważne co było kiedyś zapisane, co obiecywała mieszkańcom. Gdy ją wybiorą do z pozycji Sejmu "uzdrawiać" będzie Świnoujście, wówczas to dopiero pokaże jak jest zaangażowana w sprawy miasta, ba nawet poszczególnych mieszkańców. Czy ktoś te jej populistyczne mrzonki jeszcze kupi?
kropka
kropka 08.10.2019, 09:02
Podstawowe źródło dochodu posła na Sejm RP stanowi uposażenie i dieta poselska, które łącznie wynoszą ok. 10 tys. Do tego comiesięczny ryczałt na prowadzenie biura poselskiego który wynosi około 12 tysięcy. Za stanowisko przewodniczącego komisji poseł otrzymuje dodatkowe 20 proc. wynagrodzenia. Za pełnienie funkcji wiceprzewodniczącego dostaje natomiast 15 proc. pensji, a za przewodniczącego podkomisji stałej - 10 proc. Do tego darmowe przejazdy, zwrot za paliwo, płatny urlop i udział w delegacjach zagranicznych. Kasa to główny punkt programu wyborczego startujących w wyborach!
Pronobis
Pronobis 08.10.2019, 00:00
Panie Prezydencie , intuicja mi mówi że Pana służby specjalnie filtrują informacje ,które Pan otrzymuje.
Nie dostaje Pan wszystkich informacji , głównie te złe do Pana nie docierają.
Coś się zaczyna rozjeżdzać w komunikacji.... to raz !
Coś się zaczyna rozjeżdzać w pilnowaniu inwestycji ...
Jest Pan bardzo dobrym prezydentem i świetnym lobbystą , potrafi Pan rozmawiać i z po i pisem , ja wiem ,że tunel i jego budowa to cel , ale proszę naprawde zweryfikować to co wyżej napisałem.
Wielki szacun za to co Pan powiedzial w temacie wyborów , w 2023 też będą wybory i senat to dla Pana dobre miejsce , oby tylko zdrowie dopisało.
Czego Życzę !
b.urzędniczka
b.urzędniczka 08.10.2019, 07:58
Ma pan rację, świetnie ujęte spostrzeżenia, powinny być pomocne Prezydentowi
melon
melon 07.10.2019, 22:40
jak zapadła decyzja o budowie nowego posterunku dla policji, to wiadomo co stanie sie z budynkiem i terenem przy krzywoustego? chyba nie podzieli losów budynku po wku na piłsudzkiego o którym dawno zapomniało wojsko
esteta
esteta 07.10.2019, 22:14
Panie Prezydencie, czy miasto wyznaczyło wykonawcy jakiś przybliżony termin na zakończenie przebudowy Promenady Historycznej i fragmentu ulicy Wojska Polskiego od granicy do ul. Pułaskiego. Czy pan lub pańscy urzędnicy przyzwyczailiście się do nieudolności i braku perspektyw na zakończenie tych dwóch inwestycji przez firmę Molewski. To są zwyczajne jaja nie remont!
Observer
Observer 07.10.2019, 21:42
Pańska zastępczyni od wielkich rzeczy i miejskich inwestycji Michalska, jakiś czas temu zapowiadała wszem i wobec sztandarową inwestycję, która już dawno miała się rozpocząć na Warszowie, mianowicie węzeł przesiadkowy, publikowane tego miejsca były już wizualizacje. Co się stało, że nad tą inwestycją zapanowała grobowa cisza? czyżby zastępczyni się rozmyśliła, czy marszałek cofnął dotację? A co z III etapem renowacji Parku Zdrojowego, który zgodnie z zapowiedzią Michalskiej miał się rozpocząć jesienią? (nie wiadomo którego roku) Czyżby strona niemiecka z którą dogadał się inwestor wycofała na tę inwestycję swoje ojro? Kiedy zastępczyni zamierza rozliczyć ekipę Eurovi i zakończyć "remont" Batalionów Chłopskich do końca? Panie Prezydencie, wydaje mi się, że zastępczyni Michalska przestała ogarniać już to co mówi, czyni i co jest w niekończącej się realizacji. Może przydałaby się inwentaryzacja dokonań inwestycyjnych za które odpowiada wiceprezydent Michalska???

Pozostałe