Rozmowy na czasie

  • 14.10.2019, 15:47 (aktualizacja 14.10.2019, 18:25)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Tytuł programu trafnie odzwierciedla przynajmniej pierwszą część dyskusji radnych, która dotyczyła wyborów parlamentarnych, które odbyły się w minioną niedzielę, 13 października br.

Radni wspominali ile to różnych zadań i działań musieli się podjąć w wyborach, w których jeszcze niedawno sami startowali oraz trafnie skomentowali niektóre poczynania przedwyborcze startujących pięciu kandydatów do Sejmu RP ze Świnoujścia. Dalsze tematy, związane były już m.in. z tunelem i niekończącymi się w mieście drogowymi inwestycjami. Zaproszenie do programu przyjęli radni: Marek Niewiarowski z Klubu Radnych Wybieram Świnoujście, Sławomir Nowicki z Klubu Radnych Grupa Morska Cała Naprzód i radny Leszek Waga z Klubu Radnych Koalicja Obywatelska. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 26.10.2019, 10:50
Siedlisko pisiorów jest w ŻŚ to roszczeniowcy , kolejny socializm jest w UŚ i co ciekawe i w ŻŚ i UŚ prezesami sa ludzie z innej opcji.
Pronobis
Pronobis 19.10.2019, 09:31
Wiele osob zastanawia się w miescie kto głosował na pis odpowiedz z przykrością jest to prawa stron Naszego miasta .. tylko w jednym obwodzie Warszów nr 23 MDK wygrało SLD za sprawą J. Agatowskiej reszta obwodów nr 22 , 24 ,25 tam wygrał Pis i teraz pytanie : Mieszkańcy prawobrzeza to jak to jest , nie chcecie portu kontenerowego... bo Wam Tir dzielnicę rozjezdza , plaze zdegradują itd... a jak przychodzi do wyborów to wybieracie tych co podejmuja specustawy o nic Was pytać nie będą ...
Mamy swoją lokalną wyborczą hipokryzje ???
W obwodzie nr 23 Pis też zdobył sporo głosów ...
Jako mieszkaniec lewejstrony miasta z neutralnym podejscie do budowy PK stwierdzam ,ze :
1.Nie przychodzicie na spotkania w ilosci odpowiedniej ( kazdy wie o co chodzi )
2.Niby jestescie przeciw ale Za !
3. Pan Sławek i Pani Sylwia czas wstapić do Pis ... bo po co udawać ... oboje mieszkacie po prawej stronie i wyniki wyborów które były 13.10 oraz w maju pokazują co macie w głowach.
Wstyd , wstyd i hipokryzja !
mieszkaniec
mieszkaniec 16.10.2019, 09:44
Ciekawe dlaczego nikt z SLD nie przychodzi? Mają coś do ukrycia?Wstydzą się?
Nie komentują, nie dementują, nie prostują, czyżby się okazało, że radni GM pierwsi mieli odwagę powiedzieć, że Cesarz jest nagi?
ANN
ANN 15.10.2019, 12:39
"pojedynczy poseł nic nie zrobi"... co za bzdury! zawsze zaczyna się od pojedynczego człowieka. zaproście Mikulską to wam powie jak to się robi.
Teofil
Teofil 15.10.2019, 10:12
Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym kto głosuje na pis to jest już wszystko jasne .. ! dla lokalnej po czas wyjścia z tej cichej koalicji ...
w której 8 osób bez klubu pis akceptują to co wyczynia w kraju pis... zastanawiam się jak można posiadać podwójne standardy ... krytykować to co dzieje się w kraju , krytykować hejt i chamstwo jednopartyjnej władzy a 13.10 iść i głosować na pis ... Po tym programie to wszystko jest jasne !
Czesław
Czesław 14.10.2019, 21:21
Na promenadzie roboty wleką się od dłuższego czasu jak flaki z olejem, o Wojska Polskiego szkoda gadać wszystko rozgrzebane i nawet dziś, gdzie pogoda sprzyja pracom drogowym nie było tam nikogo. Nie ma sensu przedłużać z tą firmą umowy bo nawet do lipca przyszłego roku nie skończą tych robót.
rygiel
rygiel 14.10.2019, 20:33
W czasie wyborów nie było czasu na takie drobiazgi, by uzgadniać poglądy wojewódzkiego szefa SLD z powiatową funkcjonariuszką i radną SLD w sprawie budowy terminala kontenerowego. I dlatego na płocie na Warszowie obok siebie banery 1 z brakiem zgody na terminal i 2 baner posła Wieczorka, który jest za budową.
kolorowy
kolorowy 14.10.2019, 19:49
Czerwoni na czele ze swoją ciągle wojującą agatką już tak się już motają w zeznaniach i działaniach, że trudno za nimi nadążyć:) Brawo p.Nowicki, o takich kuriozach trzeba mówić!

Pozostałe