Dzień Seniora w Świnoujściu

  • 16.10.2019, 15:12 (aktualizacja 16.10.2019, 17:22)
  • Leszek Wątkowski
Dzień Seniora w Świnoujściu ZTV Świnoujście
Z udziałem ponad sześciuset świnoujskich seniorów, we wtorek, 15 października br. w największej sali Hotelu Radisson Blu, odbyło się spotkanie prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza z przedstawicielami najstarszej grupy mieszkańców.

Prezydent podziękował przedstawicielom seniorów za dotychczasowe zaangażowanie w sprawy miasta, szczególne podziękowania skierował do tych osób które są już na emeryturze a dzięki działalności w równego rodzaju organizacjach społecznych, zespołach i klubach, ciągle czynnie obecni są i wspierają swoją działalnością miejskie imprezy i uroczystości. Prezydent  poinformował obecnych na spotkaniu, że sprawa budowy w Świnoujściu tak długo wyczekiwanego nowego, Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego przy ulicy Bydgoskiej nabiera realnego kształtu. Wyróżniający się w społecznej działalności seniorzy otrzymali z rąk prezydenta miasta stosowane podziękowania. Uroczyste spotkanie zakończył poczęstunek przy dźwiękach krakowskiej skrzypaczki Eweliny Krupy

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe