Dokumentacyjne przekazanie placu budowy tunelu

  • 18.10.2019, 14:09 (aktualizacja 18.10.2019, 17:22)
  • Tomasz Sawicki
Dokumentacyjne przekazanie placu budowy tunelu ZTV Świnoujście
W tym dniu miała szczególne powody do zadowolenia zastępca prezydenta Świnoujścia Barbara Michalska, w piątek, 18 października br. od godziny 11. w sali Urzędu Miasta dwunastoosobowa grupa przedstawicieli firm wykonawczych i instytucji bezpośrednio odpowiedzialnych za wykonanie największej i najdroższej w dziejach Świnoujścia inwestycji drogowej – budowy tunelu pod Świną, spotkali się by ostatecznie podpisać dokumenty przekazania planów budowy tunelu.

Robocze spotkanie prowadziła przedstawicielka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – jako inwestor zastępczy inwestycji. Na wtorek, 12 listopada br. strony uzgodniły, że nastąpi początek rozpoczęcia prac w terenie, w miejscu gdzie realizowany będzie początek tunelowej inwestycji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe