Akademia Młodego Medyka – kontynuacja projektu

  • 18.10.2019, 15:12 (aktualizacja 18.10.2019, 17:23)
  • Leszek Wątkowski
Akademia Młodego Medyka – kontynuacja projektu  ZTV Świnoujście
Wydział Ekonomii i Nauk o Zdrowiu Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Świnoujściu, po ubiegłorocznym sukcesie projektu „Akademia Młodego Medyka” i dużym zainteresowaniem ze strony młodych słuchaczy, postanowił kontynuować w nowym roku akademickim sprawdzony projekt.

W piątek,18 października br. o godzinie 16. dziekanem Wydziału Ekonomii i Nauk o Zdrowiu dr Elżbieta Kasprzak z nieukrywaną satysfakcją dokonała otwarcia nowego roku akademickiego 2019/2020. Na inaugurację przybyło wielu młodych „studentów” wraz z dorosłymi opiekunami, którzy w przyszłości chcieliby się odnaleźć w różnych specjalnościach medycznych. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, zajęcia zostały podzielone na wykłady i zajęcia praktyczne m.in. w stacji Pogotowia ratunkowego i miejskim szpitalu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe