Rozmowy na czasie…

  • 21.10.2019, 14:22 (aktualizacja 21.10.2019, 18:24)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie… ZTV Świnoujście
Po 6 dniach od zakończenia głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu RP oraz kilkanaście godzin od podpisania protokołu z przekazania terenu budowy pod przyszły tunel pod Świną i opublikowaniu raportu popularnego serwisu turystyczno-rezerwacyjnego Booking, w którym wskazano Świnoujście jako miejscowość wartą odwiedzenia w sezonie 2020. Była zatem podstawa do rozmów z radnymi i przedstawicielem Stowarzyszenia.

Zaproszenie do programu Rozmowy na czasie przyjęli: radna Magdalena Ilczuk z Wybieram Świnoujście, radny Andrzej Staszyński z Prawo i Sprawiedliwość i członek Stowarzyszenia Grupa Morska Krystian Kośmider. Dodatkowo z radnymi poruszyliśmy temat związany ze składanymi przez nich interpelacjami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kryspinowicz
Kryspinowicz 23.10.2019, 08:49
Jako jeden z nielicznych w tym programie promiarz Staszynski nie obraża innych radnych i ma dużego plusa za pomysł Las Ojców
Obserwator
Obserwator 22.10.2019, 23:31
o, pan Staszyński jako szef kampanii wyborczej. Należy przyznać, że kampania Pani Stój była widoczna, dlatego szkoda, że Pani Agnieszka Stój nie otrzymała mandatu.
Bezradny
Bezradny 21.10.2019, 22:06
Przecież nie ma przymusu by wypisywać co miesiąc interpelacje do Prezydenta, bo jak zaznaczył radny Staszyński wiele spraw załatwić może radny udając się bezpośrednio do adresata sprawy. Nie rozumiem skąd u niektórych radnych te pisarskie zapędy? Czyżby chcieli komuś udowodnić, że aż tyle ogarniają? że, są tacy aktywni? Przodownicy prac pisarskich to Agatowska, Góreczny,Borowski i Terterycz, mogą śmiało wydać tomiki prozy radnego zaangażowanego :))
efekt
efekt 21.10.2019, 21:13
odwiedzam urzędową stronkę z interpelacjami radnych. Przodownicą i główną powieściopisarką "zatroskaną sprawami miasta przeznaczonego wyłącznie dla mieszkańców" jest radna z SLD. Do czego jej te wszystkie wiadomości są potrzebne trudno wyczuć, moim zdaniem robi to wyłącznie by dokuczyć wyłącznie Żmurkowi i jego urzędnikom, którzy na te mało istotne wypociny zmuszeni są odpowiadać Agatowskiej.
Lukas
Lukas 22.10.2019, 05:57
Celem wielu interpelacji Agatowskiej jest analiza zasadności inwestycji związanych z rozwojem miasta gdyż nie raz już udowodniała że jej działania mają na celu spowolnienie jego rozwoju. Jeśli nie ma politycznej siły na przekonanie do swoich racji to jej propagandowe służby mają te inwestycje przynajmniej OBRZYDZIĆ .
Dext
Dext 22.10.2019, 08:15
To nie jest tak do końca z tą "aktywnością" radnej. Wszystkie tematy związane z inwestycjami w mieście omawiane są najpierw na komisjach, później trafiają na sesje rady miejskiej, i na komisjach i sesjach Agatowska jest obecna i ma czas by się wszystkiego dowiedzieć o planowanych inwestycjach i innych zadaniach przeznaczonych do realizacji oraz dokonać ich analizy. Są radni którzy robią wszystko by cały czas się o nich mówiło i gdy przy tym nie przekręcają jego nazwiska to wszystko jest OK.

Pozostałe