Przed sesją

  • 23.10.2019, 17:04 (aktualizacja 23.10.2019, 19:08)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 24 października br. na godzinę 9. przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście Elżbieta Jabłońska zwołuje 19. sesję Rady Miasta, która ma się odbyć w Sali narad Urzędu Miasta przy ul. Wojska Polskiego 1. Porządek obrad obejmuje piętnaście punktów obrad sesji. Przypominamy, że obrady miejskich rajców otwarte są dla zainteresowanych mieszkańców.

W poniedziałek, 21 października br. kolejny raz w bieżącym miesiącu odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta pod przewodnictwem radnego Sławomira Nowickiego.  Komisja m.in. wypracowała opinie do proponowanych czterech projektów uchwał. Uzyskała informacje na temat rozbudowy terminala LNG o trzeci zbiornik i informację o przebiegu prac projektowych i inwestycyjnych dotyczących drogi ekspresowej S3 i budowy stałego połączenia tunelowego wysp Uznam i Wolin. Natomiast we wtorek, 22 października odbyło się posiedzenie dwóch Komisji Rady Miasta:  Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych, pod przewodnictwem radnego Grzegorza Kossa i Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta, której przewodniczyła radna Aneta Zdybel. O wypracowanych wnioskach w dalszej części wypowiedzieli się przewodniczący komisji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe