Świnoujście ul. 11 Listopada – ile można apelować?

  • 25.10.2019, 16:10 (aktualizacja 25.10.2019, 17:41)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście ul. 11 Listopada – ile można apelować? ZTV Świnoujście
W czwartek, 24 października br. przed godziną 17. na ulicy 11 Listopada w Świnoujściu wydarzył się tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym poszkodowanych zostało trzech uczestników zdarzenia.

Sprawcy wypadku, (motocyklisty) mimo wysiłku służb nie udało się uratować. Jak wstępnie ustalono, przyczyną zdarzenia drogowego przy ul. 11 Listopada było niedostosowanie prędkości do obowiązujących znaków drogowych, co doprowadziło do utraty panowania nad jednośladem. Na ulicy 11 Listopada w bieżącym roku doszło już do wielu zdarzeń drogowych, jak wskazują statystyki policyjne przyczyna jest jedna, niedostosowanie kierujących i pieszych do panujących warunków drogowych i niestety nadmierna prędkość kierowców. Jak informują nas mieszkańcy pobliskich domów, szczególnie w godzinach wieczorowo-nocnych ulica 11 Listopada zamienia się w tor wyścigowy, na którym nie obowiązują żadne ograniczenia i na której kierowcy wypróbowują hamulce prowadzonych pojazdów. Były też pytania, co może zrobić Miasto by zminimalizować ilość wypadków i poskromić zapędy niektórych kierowców? Na to ostatnie pytanie odpowiada Łukasz Szłapa z Inżynierii Ruchu Drogowego Urzędu Miasta. Cóż, my ponawiamy setny raz apel o rozwagę i przestrzeganie nie tylko w tym miejscu znaków i przepisów ruchu drogowego!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe