Jesienne inwestycje w Nowogardzie

  • 25.10.2019, 16:14 (aktualizacja 25.10.2019, 17:42)
  • Leszek Wątkowski
Jesienne inwestycje w Nowogardzie ZTV Nowogard
Okazuje się, że każda pora roku jest dobra do wykonania zaplanowanych inwestycji pod warunkiem, że zaplanowane prace wykonywane są fachowo i terminowo a firmom je wykonującym robota "pali się w rękach".

Widząc codziennie zmieniające się obrazki i zaawansowany postęp prac, to takie widoki cieszą podwójnie;  i mieszkańców i władze miasta. Z naszą kamerą odwiedziliśmy trzy inwestycje  - budowę sieci kanalizacji deszczowej przy ulicy Kowalskiej,  remont sali dydaktycznej  Przedszkola Miejskiego nr 4 przy ulicy Kościuszki i remont a właściwie budowę drogi przy ulicy Zielona. Po odwiedzinach miejskich inwestycjach oprowadzał nas Robert Czapla burmistrz Nowogardu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jacóś
jacóś 25.10.2019, 20:31
Burmistrz w Nowogardzie ma sie czym pochwalić w Świnoujściu natomiast panuje inwestycyjna padaka
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.10.2019, 20:01
Można?, Można! Gdy się tylko chce. Gdy obejrzałem z jaką pasją i zadowoleniem o miejskich inwestycjach opowiada p. Burmistrz Nowogardu, to nie mogę pojąć dlaczego w Świnoujściu panuje w inwestycjach taka niemoc? Gdzie jest Prezydent Żmurkiewicz? Od wielu miesięcy rozgrzebana jest Wojska Polskiego i teraz nie ma tam żywego ducha, czyżby firma Molewski zapadła już w zimowy sen i przebudzi się dopiero w marcu 2020? Rozgrzebana promenada, i ciągle "trwające prace" na parkingu przy McDonalds, dopełniają inwestycyjnego bałaganu! Może w ten sam sposób, co Burmistrza Nowogardu, Telewizja zaprosi Żmurkiewicza w teren, by ten opowiedział i pochwalił się przed kamerą inwestycjami w Świnoujściu!?

Pozostałe