Dzikie zwierzęta wokół nas...

  • 25.10.2019, 16:18 (aktualizacja 25.10.2019, 17:42)
  • Leszek Wątkowski
Dzikie zwierzęta wokół nas... ZTV Świnoujście
W piątek, 25 października br. w sali Urzędu Miasta Świnoujście zebrała się Komisja Dialogu Społecznego ds. Ochrony Zwierząt i Przeciwdziałania Bezdomności.

Spotkanie prowadziła Barbara Michalska zastępca prezydenta miasta. Głównym tematem spotkania były dzikie zwierzęta pojawiające się w różnych dzielnicach miasta. Problem nie jest nowy, bo wyspiarze zdaje się od wielu już lat, przyzwyczaili się do widoku, spotkań i wizyt przy swoich domach, parkach czy ogrodach działkowych dzików, jenotów, kun czy lisów. Sytuacja odwiedzin leśnych zwierząt na osiedlowych placach i miejsc często uczęszczanych przez mieszkańców z każdym rokiem zaczyna być problematyczna i niekiedy zagraża poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Jaka jest na to rada, by zwierzęta leśne pozostawały wyłącznie w swoim naturalnym środowisku?...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 27.10.2019, 14:54
Tematy zastępcze dla niekończących się miejskich inwestycji
weco
weco 25.10.2019, 21:00
może zamiast liskami i innymi futrzakami lepiej zająć się rozgrzebanymi inwestycjami na mieście? futrzaki sobie poradzą a rozgrzebane miasto chluby nikomu nie przynosi.
Michał
Michał 25.10.2019, 18:04
Pani prezydent Michalska powinna wiedzieć, że z cytowanej przez nią bajki o lisku, zwierzę to nie zagraża nikomu, bo jest znacznie uszkodzone. Nie dokarmiajmy dzików, lisów, i innych zwierząt, to ich nie zobaczymy na podwórkach tylko w lesie. Proste.

Pozostałe