Jubileusz 50-lecia OPZERiI w Nowogardzie

  • 25.10.2019, 16:22 (aktualizacja 25.10.2019, 17:42)
  • Leszek Wątkowski
Jubileusz 50-lecia OPZERiI w Nowogardzie ZTV Nowogard
W czwartek, 24 października br. w sali widowiskowej Domu Kultury blisko trzysta osób z Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowogardzie, władze samorządowe i zaproszeni goście, uroczyście świętowali jubileusz 50 -lecia powstania i działalności Oddziału.

Gospodarzem spotkania  i przyjmująca w tym dniu  gratulacje, bukiety kwiatów oraz  życzenia, była przewodnicząca PZERiI Renata Stasiak. Specjalnymi odznakami i drobnymi upominkami wyróżnieni zostali także najbardziej aktywni członkowie działający  w Związku. Wielu lat w dobrym zdrowiu i wielu pogodnych dni w wesołej gromadzie, życzył wszystkim uczestnikom jubileuszowego  spotkania gospodarz Nowogardu burmistrz Robert Czapla. Program artystyczny w wykonaniu zespołu muzyczno-tanecznego działającego przy Nowogardzkim Domu Kultury zakończył oficjalną czwartkową uroczystość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Genowefa
Genowefa 25.10.2019, 18:10
Piękne gratulacje z okazji pięknego jubileuszu 50 lecia. W grupie zawsze raźniej i milej :)

Pozostałe