Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 01.11.2019, 13:00 (aktualizacja 02.11.2019, 10:55)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Jakie najpilniejsze zadania inwestycyjne były realizowane w październiku? Gdzie i co z planowanych przedsięwzięć udało się już wykonać? Które zadania są w trakcie realizacji a które dopiero w najbliższych planach nowogardzkiego samorządu?

Między innymi na te pytania w Samorządowym Programie Informacyjnym, odpowiada Robert Czapla burmistrz Nowogardu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Observer
Observer 02.11.2019, 14:40
Panie Burmistrzu gratulacje za realizację pomysłów inwestycyjnych mieszkańców Nowogardu. Może by Pan podesłał z dwie ekipy, te które odpadły w przetargu do Świnoujścia, wówczas może miejska władza uporałaby się szybciej z rozgrzebanymi już ponad rok po terminie "realizowanymi" inwestycjami drogowymi.

Pozostałe