Rozmowy na czasie

  • 04.11.2019, 14:29 (aktualizacja 04.11.2019, 15:50)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Dziś w programie Rozmowy na czasie przedstawiciele dwóch działających w Świnoujściu Stowarzyszeń Sztuk Walki.

Stowarzyszenia te z powodzeniem od wielu lat działają w sportowej przestrzeni miasta, dając możliwość dzieciom, młodzieży i dorosłym mieszkańcom wszechstronny rozwój osobowościowy i psychofizyczny, jednocześnie stwarzają warunki poprzez treningi, udział w turniejach i olimpiadach do ciągłego podnoszenia już zdobytych jak i zdobywania wyższych kwalifikacji sportowych. O działalności i specyfice sportów walki, opowiadają zaproszeni do studia czynni działacze i trenerzy - Sławomir Błażejczyk z Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportów Walki Pomorze Świnoujście i Paweł Sujka ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zetka
Zetka 04.11.2019, 21:20
Czy w tym rozdaniu sensei Darek Bielski z Klubu Karate niegodny był zaproszenia do udziału w tym programie i zasiadać obok tych dwóch panów?
Drops
Drops 04.11.2019, 22:21
Gluchy i slepy ?? Na poczatku programu jest o tym mowa Wiesiek.
Marzena O.
Marzena O. 04.11.2019, 20:32
Panowie nie znam sie na tyle by oceniać który klub czy stowarzyszenie jest ważniejsze ale wiem, że robicie dużo dobrego dla naszych dzieci i młodzieży, którym dedykujecie rozwój i samorealizację poprzez zajęcia oraz wpajacie szereg innych pozytywnych sportowych cech, o których mówicie w programie. Brawo!
Ryszard
Ryszard 04.11.2019, 19:53
Super program. Inny niz polityczny belkot. Sujka jak wino im starszy tym lepszy, Slawek tez jest ok.

Pozostałe