Z archiwum Telewizji - Dzik jest dziki...

  • 06.11.2019, 14:49 (aktualizacja 06.11.2019, 16:29)
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum Telewizji - Dzik jest dziki... ZTV Świnoujście
Temat ten jak słyszymy i widzimy na naszych zdjęciach filmowych wraca każdego roku i to od wielu, wielu lat.

Można powiedzieć, że nic nie stracił ze swojej aktualności. Do dzików na naszych wyspiarskich osiedlach zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale okazuje się, że i inne zwierzęta leśne też chętnie zaglądają na nasze ulice, skwery i parki, w poszukiwaniu smacznych kąsków, którymi raczą ich mieszkańcy…

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ekolog
ekolog 06.11.2019, 21:38
Gdy dzikim zwierzętom zabiera się przez zagospodarowanie i miejskie budownictwo ich naturalne siedliska, pola, lasy, wydmy i zagajniki, to później nie należy się dziwić, że zwierzęta przenoszą się na tereny zajmowane przez ludzi. Dodatkowo jeśli dzikie zwierzęta dokarmiane są na promenadzie w parkach i przy blokowiskach, to one zawsze chętnie w te rejony wracają. I to jest tylko kolejność rzeczy i musimy się z tym pogodzić, że takie obrazki będą należeć do częstych.
Bolo
Bolo 06.11.2019, 19:34
W świnkowie można liczyć na świnie nawet dzikie, które wrażenie robią również na policjantach

Pozostałe