Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 07:09

Flota mistrzem jesieni. Juniorzy wygrali na boisku lidera

Co prawda nie popisał się pierwszy zespół Floty, który w sobotę tylko zremisował w Karlinie 0-0, ale paradoksalnie ten właśnie punkt zapewnił drużynie ze Świnoujścia mistrzostwo jesieni. Będący bowiem na drugim miejscu Hutnik Szczecin przegrał w Szczecinku i przewaga Floty urosła do 7 punktów, a że do zakończenia rundy zostały tylko 2 mecze, rywale przed zimową przerwą nie są już w stanie jej dogonić. Informowaliśmy wcześniej, że także oba zespoły trampkarzy zakończyły jesienną rundę na pierwszym miejscu. O to samo walczą jeszcze juniorzy, którzy w sobotę sprawili nam miłą niespodziankę pokonując w Koszalinie tamtejszy Bałtyk 4-3, mimo iż do przerwy gospodarze prowadzili 3-1! Bramki dla Floty w tym spotkaniu zdobyli: Roman Dziuba, Olaf Wojtkiewicz, Jan Frejnik i Tomasz Cellner.

Autor: mks fLOTA

Bardzo dobrze spisało się też broniące się przed spadkiem z klasy okręgowej Prawobrzeże, które grało w Łobzie z bezpośrednim konkurentem, czyli tamtejszym Światowidem 63. Mimo iż gospodarze już w 7 minucie zdobyli bramkę, podopieczni Łukasza Kupczyka pokazali charakter i po bramkach Dawida Jaracza, Pawła Krawczyka i dwóch Damiana Siwca wygrali 4-1 zostawiając w tyle nie tylko ostatniego rywala, ale także Spartę Gryfice i Wicher Brojce.