Kolejne umowy w ramach programu „Zdrowe Powietrze w Nowogardzie” podpisane

  • 15.11.2019, 18:17 (aktualizacja 15.11.2019, 20:01)
  • Marcin Gręda / www.nowogard.pl
Kolejne umowy w ramach programu „Zdrowe Powietrze w Nowogardzie” podpisane Marcin Ościłowski
We wtorek 12 listopada burmistrz Robert Czapla podpisał umowy w ramach projektu zdrowe powietrze w Nowogardzie. Podczas podpisania umowy obecni byli mieszkańcy pochodzący z Więrzbięcina, Karska i Błotna, którzy złożyli poprawnie wniosek. W ramach umów jedna z osób zdecydowała się na budowę pompy ciepła natomiast dwóch kolejnych beneficjentów swoje działania skierowało na ogrzewanie elektryczne.

Do dnia 12 listopada zostało podpisanych 28 umów w ramach tego projektu. I w dalszym ciągu można zgłaszać chęć udziału w projekcie. -Zachęcam serdecznie wszystkich mieszkańców do korzystania z pieniędzy, które dla państwa mamy mówi burmistrz Robert Czapla.

Przypomnijmy projekt, który finansowany jest ze środków własnych Gminy Nowogard wystartował z początkiem maja br. Projekt skierowany jest dla właścicieli domów, mieszkań, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Tu w ramach dotacji można otrzymać 3 tysiące złotych dla domów jednorodzinnych i mieszkań oraz 5 tysięcy złotych dla domów wielorodzinnych posiadających wspólną kotłownię.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji dotyczących projektu mogą Państwo znaleźć na stronie www.nowogard.pl w zakładce “Zdrowe Powietrze w Nowogardzie” lub w pani Magdaleny Bednarek z wydziału GKMiOS tel. 91 39 26 239, [email protected] / Marcin Gręda

Marcin Gręda / www.nowogard.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe