Pozostało już niewiele czasu…

  • 22.11.2019, 15:16 (aktualizacja 22.11.2019, 17:37)
  • Leszek Wątkowski
Pozostało już niewiele czasu… ZTV Świnoujście
Do wydania zaświadczeń dotyczących przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego na cele mieszkaniowe w prawo własności, praktycznie pozostało tylko 25 dni.

Stosowne zaświadczenie przygotowuje Wydział Ewidencji i Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miasta Świnoujście. Przypominamy, że ustawa obejmuje: właścicieli domów jednorodzinnych, położonych na gruntach oddanych w użytkowanie wieczyste; właścicieli domów wielorodzinnych, położonych na gruntach oddanych w użytkowanie wieczyste, w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne (zarówno osoby fizyczne jak i prawne, w tym spółdzielnie mieszkaniowe i deweloperów); właścicieli lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, którym przysługuje udział w użytkowaniu wieczystym gruntu, (zarówno osoby fizyczne, jak i prawne) oraz  właścicieli lokali użytkowych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, którym przysługuje udział w użytkowaniu wieczystym gruntu (zarówno osoby fizyczne, jak i prawne). Naczelnik Wydziału Ewidencji i Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miasta Świnoujście Małgorzata Borowiec informuje m.in. o przebiegu przekształceń, które kończą się zgodnie z ustawą w dniu 31 grudnia 2019 roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszko
Mieszko 22.11.2019, 20:23
Dzięki za informację, teraz wiem na czym stoję.

Pozostałe