Rozmowy na czasie

  • 25.11.2019, 14:41 (aktualizacja 25.11.2019, 15:20)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do programu Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęli Radni Rady Miasta Świnoujście – radna Sylwia Marszałek – Grupa Morska Cała Naprzód, radny Wiesław Góreczny z Koalicji Obywatelskiej PO i radny Jacek Jurkiewicz z Prawo i Sprawiedliwość.

Główne tematy spotkania i dyskusji dotyczyły porządku obrad najbliższej XXII sesji Rady Miasta, podczas której znalazło się aż 27 punktów, w tym uchwały dotyczące  m.in. Zwolnień z podatku od nieruchomości budynków i budowli.  Uchwały dotyczącej zmiany opłaty uzdrowiskowej. Uchwały w sprawie ustalenia całorocznej strefy płatnego parkowania i wysokości opłat w SOP oraz uchwały dotyczącej opłaty za wywóz śmieci i nowych opłat z tym związanych. Do tematu niektórych z uchwał powrócimy w kolejnym programie Rozmowy na czasie, po przyjęciu stosownych uchwał przez Radę Miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ula
Ula 26.11.2019, 09:16
Radny Góreczny jest niepoprawnym optymistą, bo przecież żaden rząd nie rozwiązał do tej pory i pewnie szybko nie rozwiąże tematu pozyskiwania opakowań szklanych. Teraz miasta zalewa fala opakowań plastikowych (też nie do rozwiązania) Za komuny nie mogli poradzić rządzący z brakiem papieru toaletowego, obecni tylko gadają o pozyskiwaniu opakowań szklanych.
mateusz
mateusz 26.11.2019, 08:35
Już dawno powtarzałem, że SOP w centrum miasta powinien być cały rok, bo przecież choćby dostać się na pocztę po odbiór paczki, czy szybkie zakupy, graniczy w godz. od 10 - 17 z cudem. Będzie rotacja pojazdów, będzie gdzie zaparkować a godzina na załatwienie spraw jest wystarczająca
P-P
P-P 25.11.2019, 19:38
Co to za lipne uzasadnienie podwyżki za śmieci, że mieszkańcy tych śmieci wyrzucają coraz więcej. Przecież nie za ilość śmieci, czy kursy śmieciarki rozliczani są mieszkańcy, tylko za metry sześcienne zużytej wody! Chyba, że czegoś nie wiem?
Bobik
Bobik 25.11.2019, 19:26
Po tych podwyżkach radni się wyżywią, a co z suwerenem?

Pozostałe