Przed sesją...

  • 27.11.2019, 14:55 (aktualizacja 27.11.2019, 16:44)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją... ZTV Świnoujście
Na czwartek, 28 listopada br. przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście Elżbieta Jabłońska zwołuje XXII sesję Rady Miasta. Porządek obrad zawiera 27 punktów. Tradycyjnie, przed zwołaniem sesji, zbierały się Komisje Rady Miasta by zapoznać się i zaopiniować przedstawione projekty uchwał.

Na czwartkowej sesji zaplanowanych zostało do podjęcia 19 uchwał. Czy uda się radnym wyczerpać porządek obrad na jednym posiedzeniu Rady? Między innymi o tym mówi Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta. O działalności Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki, przed sesją mówi jej przewodniczący, radny Wiesław Góreczny.  Jaka tematyka zaplanowana została na posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, przedstawia jej przewodniczący radny Ryszard Leon Kowalski. Najdłużej czasowo przed sesją pracowała Komisja Gospodarki i Budżetu, którą kieruje przewodniczący radny Sławomir Nowicki. XXII sesja Rady Miasta otwarta jest dla zainteresowanych mieszkańców, początek obrad godzina 8.00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe