Samorządowy Program Informacyjny - listopad 2019.

  • 02.12.2019, 14:42 (aktualizacja 02.12.2019, 17:49)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - listopad 2019. ZTV Świnoujście
W programie m.in. temat związany z wprowadzaną (na razie na sesję Rady Miasta) całoroczną Strefą Płatnego Parkowania w dzielnicy nadmorskiej i w centrum miasta. Co mają wspólnego ulgi dla przedsiębiorców inwestujących w Świnoujściu z opłatą uzdrowiskową? Na tzw. tapetę powraca temat związany z Zakładem Opieki Długoterminowej przy ulicy Bydgoskiej. Komu w dalszym ciągu przeszkadza ta niezbędna inwestycja dla wielu mieszkańców?

Była też mowa o czekającej niebawem "rewolucji" komunikacyjno-drogowej  za ponad 122 miliony złotych realizowanej na prawobrzeżu. Co dalej z rozpoczętą inwestycją pn. Promenada Historyczna w Świnoujściu? Na te i wiele innych pytań w programie odpowiada prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
EKOLOG
EKOLOG 02.12.2019, 22:01
Od zawsze stowarzyszenie Zielone Wyspy to przybudówka SLD. ZAWSZE DZIAŁALI RAZEM WSPIERAJĄC SIĘ WZAJEMNIE.
Marco
Marco 02.12.2019, 20:12
Przykre jest to, że mamy takich "działaczy" jak to zielone stowarzyszenie - ślepe i głuche na potrzeby schorowanych i starych mieszkańców, zapewne bardziej zasłużonych dla miasta jak członkowie z zielonej wyspy
Dorota
Dorota 02.12.2019, 19:33
To co robią te zielone wyspy w sprawie Zakładu Opiekuńczego, to delikatnie mówiąc, jest po prostu zwyczajne draństwo! Dla nich sosenki i chaszcze są najważniejsze a nie człowiek, człowiek schorowany i potrzebujący fachowej pomocy, by nie zdechł jak pies pod tą sosną? Panie Prezydencie dlaczego nie podał Pan nazwiska choćby jednego "obrońcy" z zielonych wysp by im podziękować za empatię i pomoc mieszkańcom!?

Pozostałe