"Mery Chrysmes!" - czyli mikołajkowe pozdrowienia dla Rubika.

  • 06.12.2019, 13:24 (aktualizacja 06.12.2019, 13:47)
  • Piotr Wawrzyszko
pozdrowienia_dla_rubik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uczniowie ze Szkoły podstawowej nr 6 w Stargardzie, z okazji 6 grudnia przygotowali dla kolegi z klasy - Rubika - video pozdrowienia. Chorujący na neuroblastomę chłopiec obecnie przebywa na leczeniu w Krakowie.

O sytuacji Rubika pisaliśmy już wcześniej https://www.zachodniopomorska.tv/wiadomosci/3188,ostatnie-starcie-z-rakiem

 

Uczniowie klasy 5b, wspólnie z wychowawczynią Panią Małgorzatą Osak - Fidelus przygotowali pozdrowienia dla kolegi, które przesyłają za pośrednictwem naszego portalu do Krakowa.

Koleżanki i koledzy Rubika życzą mu przede wszystkim jak najszybszego powrotu do zdrowia i bardzo za nim tęsknią. Czekają również na powrót chłopca do domu - dzięki czemu będą mogli osobiście złożyć mu  życzenia i przekazać własnoręcznie zrobione kartki świąteczne.

Zachęcamy widzów Zachodniopomorskiej Telewizji do wspierania zbiórki środków pieniężnych na nierefundowane leczenie Rubika. Akcję prowadzi Fundacja Siepomaga.pl - pieniądze można wpłacać za pośrednictwem strony https://www.siepomaga.pl/ratujemy-rubika

 

Piotr Wawrzyszko

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe