Temat Tygodnia - środa, 11 grudnia br.

  • 11.12.2019, 14:49 (aktualizacja 11.12.2019, 17:51)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 11 grudnia br. ZTV Świnoujście
Brytyjski polityk Winston Churchill mawiał: „Psy patrzą na ludzi z szacunkiem, koty z wyższością, a świnie jak na równych sobie”. Ponad trzy czwarte Polaków uważa, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, a zaledwie co dziesiąty respondent wskazał kota.

Psa upodobali sobie szczególnie mężczyźni, osoby starsze, zamieszkujące małe miasteczka. Kota za przyjaciela uważają  głównie kobiety i osoby młode mieszkające w większym mieście. Kotami, psami i innymi zwierzętami w Świnoujściu, od wielu lat opiekują się także wolontariusze  Fundacji Animals Przystań na czele z Beatą Kastrau prezesem fundacji - gościem programu Temat Tygodnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kinga
Kinga 12.12.2019, 08:46
Pani Beato, komu jak komu ale Pani za dobro niesione zwierzakom należą się podziękowania. W wigilijną noc podziękowania ludzkim głosem złożą zwierzaki którym fundacja już pomogła. Życzę, żeby i Prezydent miasta przypomniał sobie o Waszym istnieniu i znalazł "kącik" dla Waszej działalności. Dużo dobrego na kolejne lata działalności!
Iza
Iza 11.12.2019, 22:16
Super robotę robi fundacja szacun dla Pani Beaty .Miara człowieka jest jego stosunek do zwierząt....?
G.
G. 11.12.2019, 19:23
Wielki szacunek za wszystko co czyni dla zwierząt pani Beata
Agata
Agata 11.12.2019, 19:04
Ciągle zastanawiam się po co ludzie trzymają wielkie psy, do tego niebezpiecznych ras w mieszkaniach na 7 piętrze wieżowca?

Pozostałe