Przed sesją...

  • 18.12.2019, 16:56 (aktualizacja 18.12.2019, 19:32)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją... ZTV Świnoujście
Na czwartek, 19 grudnia br. przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście Elżbieta Jabłońska zwołała XXIV sesję Rady Miasta Świnoujście. Porządek obrad ostatniej w 2019 roku sesji przewiduje podjęcie 15 uchwał.

Tradycyjnie przed zwołaniem sesji obradowały Komisje Rady Miasta na których wypracowane zostały opinie do wszystkich zapisanych w porządku obrad uchwał. Zapewne najdłużej dyskutowany będzie przez radnych punkt ósmy - Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Miasto Świnoujście na rok 2020, oraz uchwała w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego. Mamy nadzieję, że radni nie będą zmuszeni do odbycia dodatkowej sesji po świętach w celu zamknięcia zaplanowanego porządku obrad XXIV sesji Rady Miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.12.2019, 23:02
Radni którzy nie potrafią wypowiedzieć poprawnie kilku prostych zdań i informacji to jest jakaś porażka. Kto tych ludzi wybrał?

Pozostałe