Życzenia świąteczne

  • 23.12.2019, 17:15 (aktualizacja 27.12.2019, 19:01)
  • Leszek Wątkowski
Życzenia świąteczne ZTV Świnoujście
Są takie specjalne dni w roku, że życzenia składamy i przekazujemy z większym uczuciem, wymową i specjalnym przesłaniem. Takie życzenia, w przededniu świąt Bożego Narodzenia za pośrednictwem Telewizji Zachodniopomorskiej dziś przekazują:

Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia, Robert Krupowicz burmistrz Goleniowa, Robert Czapla burmistrz Nowogardu i Stowarzyszenie Grupa Morska Cała Naprzód. Są również życzenia dla redakcji Telewizji Zachodniopomorskiej przekazane od firm, instytucji, stowarzyszeń pozarządowych, służb mundurowych i osób prywatnych za które tą drogą serdecznie dziękujemy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Stowarzyszenie Grupa Morska "Cała Naprzód"

loadingŁaduję odtwarzacz...
Firmy
loadingŁaduję odtwarzacz...
ZTV

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga
Aga 26.12.2019, 10:26
Dzięki bardzo za życzenia, żałuję bardzo, że nie udało się w tym roku obchodzić Bożego Narodzenia w rodzinnym domu w Świnoujściu, tylko w dalekiej Kanadzie, gdzie nie ma żadnej świątecznej atmosfery jaka panuje tylko w kraju i moim Świnoujściu! Przy okazji szczęśliwego i dobrego nadchodzącego roku 2020 życzę Świnoujszczanom:)

Pozostałe