Czym się martwi samorząd Goleniowa w 2020 roku

  • 03.01.2020, 17:32 (aktualizacja 03.01.2020, 19:18)
  • Leszek Wątkowski
Czym się martwi samorząd Goleniowa w 2020 roku ZTV Goleniów
Na placu Lotników 1. ma swoją siedzibę Urząd Gminy i Miasta Goleniów. Na miejscu zastaliśmy gospodarza miasta - burmistrza Roberta Krupowicza.

Z burmistrzem Goleniowa rozmawialiśmy o najważniejszych problemach i sprawach które realizowane były w 2019 roku, o sprawach które są najtrudniejsze, patrząc przez pryzmat budżetu, do realizacji przez burmistrza. Zapytaliśmy również burmistrza Roberta Krupowicza z jakimi zadaniami samorząd i burmistrz zmierzyć będą musieli się u progu nowego 2020 roku. Zapytaliśmy także mieszkańców Goleniowa czego życzą sobie w nowym roku?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dagmara
dagmara 03.01.2020, 21:22
Czy samorząd jest ubezwłasnowolniony? Czy nie można powiedzieć dość dojeniu samorządów przez pomysłowych politycznych Dobromirów z PiS-u? Czy te mądrale wiedzą czym te wszystkie ich "pomysły" mogą się skończyć?
Bolo
Bolo 03.01.2020, 19:56
Trafione porównanie burmistrza Goleniowa co do prezentu dla wnuczka sprawionego przez babcię :) Doskonale ukazuje obecną sytuację w kraju, to całe rozdawnictwo za które niestety płaci nie rząd dobrej zmiany, a bezpośrednio samorząd.

Pozostałe