Stargardzki STBS publikuje listy

  • 05.01.2020, 23:15
  • Źródło: UM w Stargardzie/ STBS
Stargardzki STBS publikuje listy STBS/archiwum
Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego opublikowało ostateczne listy osób ubiegających się o przydział lokali mieszkalnych – docelowych oraz w ramach najmu socjalnego w 2020 r. Wszystkie informacje znajdują się w siedzibach spółki oraz na stronie internetowej www.tbs.stargard.pl.

Listy zostały wywieszone w budynku przy ul. A. Struga 29 oraz w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań przy al. Żołnierza 11a. Informacje można też znaleźć tutaj. Jedna publikacja dotyczy osób uprawnionych do przydziału lokali mieszkalnych docelowych, a druga obejmuje przydział lokali w ramach najmu socjalnego. Warto samemu sprawdzić spisy, ponieważ STBS nie będzie indywidualnie powiadamiać wnioskodawców o miejscu na liście.

Źródło: UM w Stargardzie/ STBS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe