Rozmowy (noworoczne) na czasie

  • 06.01.2020, 14:21 (aktualizacja 06.01.2020, 14:55)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy (noworoczne) na czasie ZTV Świnoujście
Miniony rok 2019 wcześniej podsumował w filmowym kalejdoskopie włodarz miasta Janusz Żmurkiewicz wraz ze swoimi zastępcami.

W rozmowach na czasie o najważniejszych sprawach minionego roku patrząc z pozycji samorządu i Rady Miasta Świnoujście rozmawialiśmy z radnymi: radną Elżbietą Jabłońską przewodniczącą Rady Miasta Świnoujście, radną Anetą Zdybel – przewodniczącą Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta i radnym Sławomirem Nowickim – przewodniczącym Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta. Oprócz tego co już za nami, zaproszeni goście powiedzieli również o tym jaki dla samorządu zapowiada się przynajmniej początek nowego 2020 roku. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prom Bielik 4
Prom Bielik 4 08.01.2020, 19:23
Zastanawiające .... pan z GM jakiś rok temu może 1,5 raczej wychwalał dojną zmiane ... a jechał na po ...
Jeden człowiek a dwie twarze...
Dziala głównie na prawobrzezu miasta a tam jakos dziwnym zbiegiem okolicznosci w ostatnich wyborach wygrywa pis.. i to nie jest przypadek ...
To jak to jest panie radny ??
Duzo ludzi widzi podwójne dno u pana.
Marica
Marica 06.01.2020, 20:44
Radny Nowicki, jakiś taki bez humoru w nowym 2020 roku, cichy i spokojny. Czyżby zdominowany przez obie radne? Czy przyczyna tkwi w sylwestrowym balu?:))
roger
roger 07.01.2020, 07:19
spoko, przecież widać, że dopiero się rozkręca, wierzę że przy kolejnym spotkaniu w tiwi rozkręci się na dobre:)
Anastazja
Anastazja 06.01.2020, 18:51
Patrząc na co dzień, co wyprawia dobra zmiana i te ich pomysły z rozdawnictwem i poszukiwaniu "dobrego" wizerunku u gawiedzi, to jeszcze ze 2 lata i samorząd będzie im potrzebny tylko jako inkasent, do dojenia gawiedzi za pomocą podatków od wszystkiego. Żeby pokazać, że my rząd mamy wspaniałe pomysły natomiast hamulcowymi w ich realizacji jest samorząd - trafnie zauważyła Pani Przewodnicząca Jabłońska, z czym nie sposób się nie zgodzić.
Karol
Karol 06.01.2020, 17:33
Oportunistyczni czerwoni radni nie mają nic do zaproponowania w nowym roku, oprócz populistycznych wystąpień których nie brak było w minionym roku?

Pozostałe