Temat Tygodnia – środa, 8 stycznia 2020

  • 08.01.2020, 15:33 (aktualizacja 08.01.2020, 16:33)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 8 stycznia 2020 ZTV Świnoujście
Pierwszym w nowym 2020 roku gościem programu Temat Tygodnia była Dorota Konkolewska pełniąca funkcję sekretarza Miasta Świnoujście. Nowa pani sekretarz funkcję tę pełni dopiero przez 70 dni.

Naszego gościa zapytaliśmy m.in. o to jak radzi sobie na nowym, odpowiedzialnym stanowisku, jakie pomysły ma na usprawnienie działalności podległych wydziałów, instytucji i firm podległych miastu oraz w jaki sposób organizuje pracę prezydenta miasta. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PronoBis
PronoBis 13.01.2020, 16:54
Na jesień 2023 ... temat rozegra się tak:
Pan Janusz do tego czasu będzie ....jak zawsze rozgrywającym ,dziś w rozgrywani są Pani Basia i Pan Paweł wygra ... Pani Dorota , pani Dorota uzyska poparcie od Wybieram Świnoujście od Pana Janusza ale i z Grupy Morskiej Pana Sławka. Pani Elżbieta ostatecznie poprze kandydata WŚ i GM.
II tura to starcie Pani Doroty z Pani Joanny.
Wygra ??? Kobieta , lepszym menadzerem jest zdecydowanie Pani Dorota.Dlaczego ?? Chyba każdy to wie patrząc na Szpital to raz ! dwa Pani Dorota jest bardzo ogarniętym fachowcem i potrafi przekonać do siebie chyba każdego.
Szkoda ,ze rok temu oddała miejsce w RM innej Pani Dorocie,moglibyśmy obserwować ( mam nadzieje, że będziemy w 2020) dyskusję na argumenty i bez osobistych wycieczek jakie toczy Pani Joanna i Pan Janusz.
Jeżeli ktoś się spodziewa ,że gdy Prezydentem Miasta zostanie Pani Dorota ,zostanie po staremu .... to sie grubo myli...
Zapewniam. Obserwuje kobitkę od kilku lat i to jest właściwy człowiek na ten urząd.
Przekonacie się kto w 2020 i dalej będzie łagodził konflikty, często kreowane przez Pana Janusza ale i przez Pana Pawła i Pani Basia tu też czasami przesadzi ale głównie to Pani Joanna będzie dawać nam powody ....
Pozdrawiam w Nowym Roku
Karolina
Karolina 20.01.2020, 16:29
Hahah litości. Ta pani w ogóle nie będzie się liczyła bo jest po prostu słaba. Wzięła się znikąd to po pierwsze i ledwo weszła do rady miasta i to z pierwszego miejsca. Koleżanka która z nią pracowała w ZGM mówiła że to osoba, która jest najlepszym dowodem na przerost formy nad treścią. Lansować to się ona potrafi że hej. Fakty są takie że szpital ledwo zipie kadrowo a ona tam menadżerowała przez ostatnie lata i na koniec fruuuuu na ciepłą posadkę do urzędu. Może faktycznie wygryzie Sujkę i Michalską. Jest jednak antypatyczna i ciężko się ją słucha i ogląda.
Observer
Observer 14.01.2020, 07:40
Scenariusz taki sobie, bo moim skromnym zdaniem i do tego obserwatora politycznych przymiarek, równie dobrze i zapewne tak właśnie będzie, że pojawi się przed wyborami ktoś trzeci. Ten trzeci będzie z poza miejskiego układu, ale jest doskonale znany mieszkańcom.
Pronobis
Pronobis 17.01.2020, 13:22
taaa .... pewnie Pan M. Posobkiewicz ??? NIKT się nie da nabrać na to ! facet jest spalony ! przykleił się do pis i to już będzie ciążyć... to raz ! dwa człowiek nie ma pojęcia o tym co się dzieje w tym mieście.
Pan Piotr Piwowarczyk - jest w tzw układzie miejskim to raz - myślę że to chyba o tym nie myśli.... inną sprawą jest ktoś kto ma faktycznie bardzo duże szanse i ma bardzo duże szanse być prezydentem tego miasta - pytanie tylko czy.... chce ..chyba obniżyć loty ... Pani Olgierd Geblewicz...
RP
RP 12.01.2020, 19:51
Sama to komentuje?
wiedzący
wiedzący 09.01.2020, 21:22
pani dorota, dziś sekretarz miasta, jutro zapewne prezydent miasta. tego miasta.
Remik
Remik 08.01.2020, 17:40
Mądrej osoby i z doświadczeniem, to warto posłuchać bez względu jaką sprawuje funkcje. Zapewne pani Konkolewska da sobie radę na kolejnym stanowisku, a że niektórym będzie nie w smak, to trudno.

Pozostałe