Tajemnicza szafa na WOŚP…

  • 08.01.2020, 15:39 (aktualizacja 08.01.2020, 16:29)
  • Leszek Wątkowski
Tajemnicza szafa na WOŚP… ZTV Świnoujście
We wtorek, 7 stycznia br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu odbyła się kolejna próba spektaklu przygotowanego przez młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I z Oddziałami Integracyjnymi.

Przedstawienie nosi tytuł „Tajemnice szafy – Narnia”. Pomysłodawczynią i reżyserem widowiska jest Iwona Dominiak – nauczyciel języka polskiego, która zaprasza za naszym pośrednictwem mieszkańców i gości Świnoujścia na to teatralne wydarzenie. Dochód z przedstawienia  zostanie przekazany na 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artyści zapowiadają, że będzie magicznie i baśniowo. Dobro zwycięży, choć nie będzie łatwo. W przedstawieniu weźmie udział ponad 70 aktorów i statystów. Zapraszamy w najbliższy czwartek, 9 stycznia br. do sali widowiskowej MDK o godzinie 18.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe