Nominowani do XV edycji „Nagrody Prezydenta Tryton – 2019”

  • 08.01.2020, 15:43 (aktualizacja 10.01.2020, 13:03)
  • Leszek Wątkowski
Nominowani do XV edycji „Nagrody Prezydenta Tryton – 2019” ZTV Świnoujście
W środę, 8 stycznia br. w sali Urzędu Miasta odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody Prezydenta Świnoujścia „Tryton” za 2019 rok.

Trzynastoosobowa Kapituła w skład której wchodzą przedstawiciele i redaktorzy naczelni świnoujskich mediów oraz kierownictwo miasta i przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia rozpatrzyło na posiedzeniu kandydatury zgłoszone do tego specjalnego wyróżnienia. W kategorii I : Gospodarka i Przedsiębiorczość, zgłoszonych zostało osiem firm. Nominowanymi zostali: Uzdrowisko Świnoujście S.A. -Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej, Firma Ogrodniczo-Handlowa „Mój Ogród”, Firma Budowlana Mirbud S.A. i Firma Pomerania Development Sp. z o.o. W kategorii II: Edukacja, Kultura i Sport, zgłoszonych zostało dziesięciu przedstawicieli. Nominowani zostali: UKS Prawobrzeże, Kawiarnia Tango Passion, Historyk Józef Pluciński i Orkiestra Wojskowa w Świnoujściu. W kategorii III: Działalność Społeczna, zgłoszonych zostało sześciu przedstawicieli. Nominowani do Nagrody „Tryton” zostali: Fundacja Animals Przystań, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Szkoła Podstawowa i Liceum Fundacji „Logos’ i Prezes Zarządu Koła Sybiraków w Świnoujściu. Nagrody „Tryton” za rok 2019 wręczone zostaną na XV Gali Trytona, połączonej z Balem Noworocznym, który odbędzie się w piątek, 31 stycznia br. o godzinie 19. w Hotelu Radisson Blu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadek
Tadek 08.01.2020, 22:31
Brawo Uzdrowisko! Wybudowanie od podstaw Henryka przez rok, to na warunki świnoujskie mistrzostwo świata. Tryton należy się za to osiągnięcie.
Bartek
Bartek 08.01.2020, 16:49
Nominacja Pomerania Dev to wstyd ! Pasek zieleni na Platanach ... syf bez właściciela , miasto olewa temat a firma co robi... upadlość spólki i nowa spółeczka ....
Kto sprawdza te podmioty przed nominacją??
Wstyd dla kapituły !
M.M.
M.M. 08.01.2020, 18:33
GOSPODARZA TO TAM NIE WIDAĆ OD DAWNA!!!

Pozostałe