Strażacy z Osowa – Mogą im pozazdrościć zawodowcy

  • 10.01.2020, 13:18 (aktualizacja 10.01.2020, 15:21)
  • Leszek Wątkowski
Strażacy z Osowa – Mogą im pozazdrościć zawodowcy ZTV Nowogard
Czwartek, 9 stycznia br. zapewne na długo zapadnie w pamięci druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Osowie gmina Nowogard, którzy w tym dniu oficjalnie otrzymali nowoczesny samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Volvo za ponad milion złotych, do tego w pełni wyposażony i gotowy do akcji.

Pojazd który został przekazany strażakom na Placu Wolności w Nowogardzie, zakupiony został ze środków przekazanych przez marszałka województwa zachodniopomorskiego i ponad stu tysięcy złotych przekazanych z budżetu Nowogardu. Przekazanie pojazdu odbyło się na specjalnym apelu w którym wzięło udział obok strażaków, wielu zaproszonych gości w tym marszałek województwa zachodniopomorskiego Stanisław Wziątek, komendant powiatowy PSP w Goleniowie starszy brygadier Arkadiusz Skrzypczak i Robert Czapla burmistrz Nowogardu. Zapraszamy do obejrzenia naszej filmowej relacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
st.ogniomistrz
st.ogniomistrz 10.01.2020, 17:29
No niezłe cacko. Mam nadzieję, że długo będzie służył druhom z Osowa. patrząc na ten wóz, to wierzyć się nie chce w opowieść o parze siwków, które ciągnęły sikawkę i tak jechało się do pożaru.

Pozostałe