Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny – styczeń 2020

  • 10.01.2020, 13:31 (aktualizacja 10.01.2020, 15:22)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny – styczeń 2020 ZTV Nowogard
Samorządowy Program Informacyjny z udziałem Roberta Czapli rozpoczynamy od informacji o aukcji fotelu burmistrza Nowogardu, która to aukcja trwa do poniedziałku, 13 stycznia do godziny 12. Nie jest to żaden fotel antyk, nie jest też wykonany jak królewski tron – jest natomiast wkładem burmistrza w 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się także w Nowogardzie.

Szczegóły licytacji w programie. Nowogard zmienia koncepcję, a dokładnie plany budynku komunalnego, którego plany maja powstać do kwietnia br. O szczegółach zainteresowani dowiedzą się również z programu. Przebudowana ma zostać, zgodnie z sugestią mieszkańców, świetlica wiejska w Wołowcu. O szczegółach tej inwestycji mówi burmistrz Robert Czapla. „Pod górkę” zapowiada się dalsza współpraca części Rady Miejskiej Nowogardu z burmistrzem. Chodzi m.in. o zapisane w budżecie miasta na rok 2020, cztery miliony złotych z przeznaczeniem na przebudowę Placu Wolności w sercu miasta. Na koniec spotkania, burmistrz miał także informację optymistyczną i jakże ważną z punktu widzenia społecznego. Do szczegółów tej informacji odsyłamy do Samorządowego Programu Informacyjnego. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mc
Mc 10.01.2020, 20:27
Fajną ma pan "opozycję" która twierdzi, że czym gorzej, tym lepiej dla Nowogardu. Nie - bo nie! to nie jest opozycja!
och karol
och karol 10.01.2020, 19:31
opozycja z rady miejskiej w nowogardzie, podjęła uchwałę, że na złość burmistrzowi odmrożą sobie uszy. Na przeszkodzie stanął jednak brak.... zimy
Bartek
Bartek 10.01.2020, 18:58
Panie Burmistrzu proszę powiedzieć, co dobrego dla miasta zrobili pisiury? Oni tylko potrafią wprowadzać destabilizację za wszystko za co się wezmą!!!
Eugeniusz
Eugeniusz 10.01.2020, 18:52
Tylko należy współczuć burmistrzowi Czapli, że musi pracować z takim radnymi, którzy nie chcą rozwoju i estetyzacji swojego miasta :(
lex
lex 10.01.2020, 16:56
Czyżby grupa radnych w Nowogardzie nie znała podstawowej zasady, że gdy blokują działania burmistrza nie mając ku temu ważnych powodów, destabilizując w ten sposób pracę burmistrza i samorządu, niejako sami przyczyniają się do unicestwienia Rady. Wojewoda po kilku takich działaniach radnych może wystąpić z wnioskiem nadzorczym o rozwiązanie Rady Miejskiej Nowogardu i rozpisania nowych wyborów do samorządu.

Pozostałe