Konferencja prasowa dotycząca problemów w gospodarce odpadami

  • 25.01.2020, 14:15 (aktualizacja 25.01.2020, 14:25)
  • nowogard.pl
Konferencja prasowa dotycząca problemów w gospodarce odpadami nowogard.pl
W związku z pogarszającą się sytuacją dotyczącą gospodarki odpadami na terenie Gminy Nowogard, w czwartek 23 stycznia br. w ratuszu odbyła się konferencja prasowa z udziałem pracowników Referatu Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego oraz sekretarza Grzegorza Wasilewicza i skarbnika Marcina Marchewki.

Do sytuacji – czyli problemów z finansowaniem odbioru odpadów, w efekcie doszło z tego powodu, gdyż radni głosami radnych By zapobiec pogłębiającemu się problemowi związanemu z gospodarką odpadami, prawdopodobnie w czasie najbliższej sesji (środa) ponownie zajmą się nią radni. Jeśli nowe, urealnione stawki za odpady nie zostaną przez radnych przyjęte, konsekwencje tego mogą być trudne do przewidzenia.  PiS i Nowej nie urealnili stawek w czasie sesji w ubiegłym roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

nowogard.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe