Samorządowy Program Informacyjny - styczeń 2020

  • 31.01.2020, 15:43 (aktualizacja 31.01.2020, 20:40)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - styczeń 2020 ZTV Świnoujście
Program z udziałem Janusza Żmurkiewicza prezydenta Świnoujścia, który przedstawił m.in. tematy związane z budowa tunelu pod Świną.

Prezydent nawiązał do niedawnej wizytacji  budynku, w którym niebawem 52 mieszkańców otrzyma klucze do mieszkań. Z ciekawą inicjatywą wystąpiło do prezydenta, uzyskując jego poparcie, Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście. Czego dotyczy ta inicjatywa, odpowiedź w programie. Na koniec Samorządowego Programu Informacyjnego podaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach do Nagrody Prezydenta „Tryton” za rok 2019. Dziś w piątek, 31 stycznia br. na Balu Noworocznym w Hotelu Radisson Blu wręczone zostaną statuetki dla wyróżnionych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadek
Tadek 09.02.2020, 08:19
Jak widac program bez obrobienia agatowskiej przez dwoch starych dziadkow to program stracony? Panie janusz skoncz pan wymyslac smieszne wymowki tylko wez sie do roboty.
Rumcajs
Rumcajs 09.02.2020, 09:43
Tadek, bo ta radna to nie dobra kobieta jest
Celina
Celina 01.02.2020, 20:13
Panie Prezydencie proponuję, żeby dzień zaczynać od szklanki soku pomidorowego, zamiast studiować wpisy na ipudelku. Zapewniam dobry dzień, witalność i o wiele mniej stresu. Naprawdę to działa!:)
Irena
Irena 01.02.2020, 16:30
Lubie i z zainteresowaniem ogladam program samorzadowy,cenie w nim merytorycznosc i informacje w nim zawarte..
Wiele mozna sie dowiedziec a to wazne aby prawidlowo postrzegac sukcesy jak i problemy miasta.No coz wszelkie knute intrygi...taki mamy polski "klimat".Uwazam,ze nalezy do tego podejsc z wielkim dystansem i robic swoje.Powodzenia.
Ignacy
Ignacy 01.02.2020, 14:38
Szczęście całe, że na medialnym i informacyjnym rynku miasta nie jest tylko sam ipudel, węszący lub wymyślający z ich braku afery, przekręty i intrygi. Choć w naturze człowieczej jest babranie się w tego typu publikacjach, ba niektórzy przyjmują to nawet jako pewnik i wierzą w ich prawdziwość, którą na ipudlu od czasu, do czasu uwiarygadnia intrygantka i populistka, bez rezultatów walcząca o fotel na pierwszym piętrze w urzędzie miasta.
Karol
Karol 01.02.2020, 10:03
Dlaczego pan prezydencie odpuszcza radnej Agatowskiej? Na pana miejscu bym się zapytał do czego są jej potrzebne różnego rodzaju informacje i dane z urzędu z przed kilku lat!? Zamierza kronikę miasta pisać, czy może w "twórczości" chce dogonić pisarza z wysp - Molendę?
Groope
Groope 01.02.2020, 10:41
p. Agatowska rozszyfrowała Prezydenta i jego służby tylko w tym ,że jest "za miękki " nie idzie na konflikt , problemem jest błąd w prowadzeniu polityki informacyjnej miasta to raz dwa tak jak Karol wyżej napisał - do jakich celów potrzebne i gdzie zostanie użyte -z adnotacją do autoryzacji przez UM .
Wspomniany Pan Molenda też nie jest fanem Pana Prezydenta , trzyma stronę tzw Trójki grupy NIE bo NIE czyli trójki negującej SLD - Zielone Wyspy - "lokalny pudelek " , takich negujących jest więcej .. kilku lokalnych postaci przymysłu turystyczno-gastonomiczno-pamiątkarskiego.
Zastanawia tylko fakt co łączy lokalny pudelek ,który raczej nie kocha się z dobrą zmianą a mimo to bardzo mocno współpracuje z narodowym radiem ze Szczecina ,znanym z faktu poszukiwania haków na Marszałka Grodzkiego ??
Bolo
Bolo 01.02.2020, 12:32
Trafne spostrzeżenia. Zapewne brak rzecznika prasowego, który wyjaśniałby interesujące i bieżące sprawy i zawiłości samorządu i decyzji prezydenta. I oczywiście ciągła "walka" Agatowskiej ze Żmurkiewiczem na słowa, porównania i ciągłego szukania wszędzie sensacji powoduje, że Żmurkiewicz i urzędnicy odrywani są od konkretnej pracy, by odpowiadać na ***rele, z których część wykorzystuje "czytelnik" z portalu "uwielbiającego" prezydenta miasta. Cóż, taki mamy klimat informacyjny, że korzysta z tego każdy jak może i jak to widzi.

Pozostałe