Statuetki Tryton za rok 2019 wręczone

  • 03.02.2020, 14:59 (aktualizacja 03.02.2020, 17:22)
  • Leszek Wątkowski
Statuetki Tryton za rok 2019 wręczone ZTV Świnoujście
W miniony piątek, 31 stycznia br. od godziny 19. w sali Hotelu Radisson Blu, ponad dwustu mieszkańców i zaproszonych gości uczestniczyło w 16. edycji wręczenia wyróżnień prezydenta miasta – „Tryton-2019” i Noworocznym Balu Prezydenckim.

Nagroda przyznawana jest nieprzerwanie od 2004 roku, w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Edukacja, Kultura i Sport oraz Działalność Społeczna. Kandydatów zgłaszają mieszkańcy i członkowie kapituły, którzy w tajnym głosowaniu wybierają nominowanych i laureatów. Firma Mirbud S.A., Orkiestra Wojskowa ze Świnoujścia i Polskie Stowarzyszenie na Racz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świnoujściu – to Laureaci Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe