Tradycja wspólnego koncertowania

  • 05.02.2020, 14:18 (aktualizacja 05.02.2020, 16:28)
  • Leszek Wątkowski
Tradycja wspólnego koncertowania ZTV Świnoujście
We wtorek, 4 lutego br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu odbył się wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej i Orkiestry Wojskowej pod batutą chorążego marynarki Piotra Skoczylasa.

Wspólne koncertowanie uczniów i zawodowych muzyków w marynarskich mundurach ma już swoją kilkuletnią tradycję i zawsze koncerty te doskonale przyjmowane są przez licznie przybyłą publiczność. W repertuarze wtorkowego, blisko godzinnego koncertu, wykonane zostały popularne utwory muzyki rozrywkowej. Przy instrumentach drewnianych, blaszanych, klawiszowych i strunowych zasiadło 25 muzyków orkiestry wojskowej i 12 uczniów szkoły muzycznej. Z instrumentalnej współpracy zadowolenia nie kryje, będąca na wszystkich koncertach Grażyna Sołtyk dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu, twierdząc, że niewiele szkół muzycznych w kraju może pochwalić się taką właśnie współpracą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mela
Mela 06.02.2020, 20:44
Koncert w wykonaniu orkiestry i uczniów trzymał poziom i był doskonały w odbiorze. Jak zwykle:)

Pozostałe