Nowogard nadal bez uchwały śmieciowej

  • 05.02.2020, 14:22 (aktualizacja 05.02.2020, 19:06)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard nadal bez uchwały śmieciowej
Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowogardzie zwołał XXIII nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej na wniosek Burmistrza, który wpłynął w dniu 5 lutego 2020 roku. Sesja rozpoczęła się 2 lutego 2020 roku o godzinie 12.35 w sali obrad Rady Miejskiej w Nowogardzie.

Jednym z ważnych  punktów było podjęcie uchwały w sprawie podwyżki cen za wywóz nieczystości. Po dyskusji, przewodniczący Rady Miasta poddał pod głosowanie wniosek o skierowanie projektu uchwały do dalszego opracowania przez odpowiednią komisję. Za wnioskiem głosowało 11 radnych, 7 było przeciwnych i jeden wstrzymał się od głosu. Niestety minął kolejny termin podjęcia tej ważnej uchwały śmieciowej w Nowogardzie, gdzie zaległości płatnicze względem choćby R-XXI sięgają już wiele tysięcy złotych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Radny
Radny 06.02.2020, 05:50
Dziwnie zachowuje się rada miejska, która nie chce od dłuższego czasu uwzględnić podwyżek śmieciowych, gdy inne gminy dawno już to zrobiły. Przecież te podwyżki nie są wymysłem burmistrza, tylko tak mają wszystkie gminy a winnych szukać trzeba daleko poza Nowogardem. Jeśli podwyżkami za śmieci, radni myślą, że walczą w ten sposób z burmistrzem, to niech lepiej znajdą inną metodę walki, bo tę podwyżkę i tak będą musieli wprowadzić, ale już o wiele wyższą jak by to było jeszcze w grudniu.
L.J.
L.J. 05.02.2020, 20:03
Bez sensu, bo i tak za te igraszki radnych z burmistrzem w ostateczności i fizycznie zapłacą mieszkańcy Nowogardu :(

Pozostałe