Kalendarium Ferii Zimowych – czyli, Co?, Gdzie?, Kiedy?

  • 07.02.2020, 17:06 (aktualizacja 07.02.2020, 18:40)
  • Leszek Wątkowski
Kalendarium Ferii Zimowych – czyli, Co?, Gdzie?, Kiedy? ZTV
Od piątku, 7 lutego br. przez dwa tygodnie trwać będą ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w województwie zachodniopomorskim. W tym czasie trwa pełna mobilizacja organizacyjna instytucji, firm i stowarzyszeń, które przygotowują specjalną ofertę programową, by ferie przebiegały, bezpiecznie, wesoło i ciekawie.

Dziś propozycje spędzenia ciekawie czasu wolnego, dla tych wszystkich którzy pozostają przez dwa tygodnie w miejscu zamieszkania. O uwagę prosimy dzieci i młodzież ze Świnoujścia, gdzie propozycje dla nich przedstawia naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miasta Wioleta Samitowska

loadingŁaduję odtwarzacz...

i Goleniowa, tu do realizacji programu zimowych ferii dobrze przygotował się Ośrodek Sportu i Rekreacji a na imprezy zaprasza dyrektor OSiR Andrzej Łukasiak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dominik
Dominik 09.02.2020, 09:18
I tu jest mały problem pani Naczelnik. OSIR w Goleniowie posiada własne lodowisko, dzieci ze Świnoujścia zapraszane są kolejny rok na lodowisko w Heringsdorfie w Niemczech, gdzie dzieci zmuszone są dostać się na obiekt we własnym zakresie, czyli przebyć prawie 10 kilometrów! Fajne zaproszenie, to lodowisko to fajna dodatkowa atrakcja feryjna, Tylko proszę wytłumaczyć mojemu i innym 10-latkom, że z proponowanego przez panią lodowiska nie skorzystają gdyż razem z żoną w tym czasie pracujemy. Skoro miasto zdecydowało się na lodowisko w Heringsdorfie, tak trudno było zorganizować dwa razy dziennie przez 12 dni transport autobusowy?
Kinga
Kinga 09.02.2020, 10:07
Dobra uwaga bo mamy to samo, że pracujemy i pewnie w tym czasie ma taki sam dylemat wielu rodziców. Po co mówić o lodowisku, skoro miasto nie potrafiło zorganizować na to lodowisko transportu dla dzieci ???

Pozostałe