13. Koncert Charytatywny w Logosie

  • 07.02.2020, 17:11 (aktualizacja 07.02.2020, 18:35)
  • Leszek Wątkowski
13. Koncert Charytatywny w Logosie ZTV Świnoujście
W czwartek, 6 lutego br. dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Liceum i Szkoły Podstawowej Fundacji „Logos” zaprosili nas do sali sportowej na 13 już Koncert Charytatywny.

Impreza każdego roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem ze strony darczyńców, gości, rodziców, nauczycieli i uczniów, którzy wsparli Koncert Charytatywny wyjątkowymi 119 przedmiotami, które w całości zostały zlicytowane w drugiej części koncertu. W tym roku z licytacji uzyskano kwotę 21.130 złotych i 10 euro, która zostanie przekazana na częściowe pokrycie kosztów leczenia małej Zuzi. Imprezę sprawnie i z humorem prowadziły nauczycielki; Elżbieta Jankiewicz i Joanna Gładzik-Gogol. Dodać należy, że punktem finałowym muzycznych prezentacji był wspaniale wykonany przez licealistów z Logosu polonez, w strojach nieodpłatnie wypożyczonych z Opery na Zamku w Szczecinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe